-

Cicha

O dwóch takich, co ukradli Marsz Stulecia.

Wieść o odwołaniu Marszu Stulecia przez stołeczną prezydencicę (termin prezydencica zgodny jest z obecną nowo-mowo-modą, skłaniajacą do wynajdowania żeńskich odpowiedników dla nazw zawodów dotąd takowych odpowiedników pozbawionych) nie była chyba dla nikogo zaskoczeniem - może za wyjatkiem stołecznej milicji. Ta ostatnia, "nota bene", swego czasu dziwiła się również - przynajmniej początkowo - z okazji decyzji (tejże samej prezydencicy) o rozwiązaniu Marszu Powstania Warszawskiego.  Po pewnym czasie zaskoczenie milicji przedzieżgnęło się jednak w sprawne preparowanie pseudouzasadnień na potrzeby owego antydemokratycznego posunięcia stołecznego Ropusza.

Wycofania zezwolenia na Marsz Stulecia można się było spodziewać. Jest jednak coś, czego nawet cichy zwolennik teorii spiskowych się nie spodziewał. Otóż pierwsza myśl związana z potencjalnym, nikczemnym spiskiem, jaki uknuć miały partie niemiłosiernie sejmujące, była następująca: partia niemiecka (zły policjant) odwołuje Marsz Stulecia, a partia USraelska, mimo tego, zachęca do przybycia na "nielegalny marsz". Marsz przechodzi ulicami stolicy. W pewnym momencie tajne milicyjne ludziki wszczynają zamieszki. Do pacyfikacji wezwana zostaje milicja - mówiąc krótko: dantejskie sceny stanęły mi przed oczyma.

Jak się jednak okazuje i wydaje nieżyczliwym wobec panującej partii i jej sejmowej opozycji ludom polskim, dwóch panów wysługujacych się USraelowi w porozumieniu z prezydencicą z partii niemieckiej, inny plan, mniej krwawy, dla Polaków wysmażyli.

Otóż już po godzinie osiemnastej etniczny lud Polski mógł się dowiedzieć o nagłej zmianie planów prezydenta Judy na dzień 11. 11. 2018. Mianowicie, uradzono iż Marsz się odbędzie, gdyż zorganizuje go, na tej samej trasie, rząd krainy Polin. Niektórzy życzliwi uznadzą zapewne ów gest za sprytny sposób na udaremnienie nikczemnych planów prezydencicy. Można by to tak potraktować, gdyby prezydent krainy Polin oświadczył, że organizacja zostanie zlecona Stowarzyszeniu Marsz Niepodległości. Śmiem jednak wątpić w podobny gest ze strony USraelskiego prezydenta na krainę Polin. Podobny gest byłby w istocie dowodem szczerej życzliwości wobec rdzennego ludu czy wręcz poczuwania się do tożsamosci z owym ludem, a tożsamość prezydenta Judy zdaje się być określona przez zupełnie inny lud. Wszystko wskazuje na to, że dwóch takich, do spółki z jedną taką ropuszą, ukradło Marsz Niepodległości.

Nie wiem jak czytelnicy, ale ja nie mam zamiaru maszerować w jednym pochodzie ze zgrają wszelkiej maści pomagdalenkowych oszustów - poganiaczy polskiego niewolnika.

Może Narodowcom uda się zorganizować spontaniczny marsz na innej trasie...

Dożyjemy, zobaczymy.

Ojczyznę wolną racz nam zwrócić Panie!tagi: marsz stulecia 

Cicha
7 listopada 2018 20:29
21     2045    4 zaloguj sie by polubić
komentarze:

saturn-9 @Cicha
7 listopada 2018 22:11

... nawet cichy zwolennik teorii spiskowych ...

o ile nie cichy to ciekawy panującej praktyki spiskowej chciałby się dowiedzieć na ile są aktualne dane z tego rocznicowego wpisu.

Decyzje wymienione w tekście zapadły dzisiaj, wczoraj czy przedwczoraj?  'Otóż już po godzinie osiemnastej' ... to ciekawy namiar ale nie w szkole nawigatorów :-(

Jak jaki link, nawet lichy, to poproszę.

"Jedynasty listopada" to punkt docelowy. Wszystko co można w sieci otworzyć przed tym dniem to dokument na wagę i pod rozwagę co burczy w brzuchu Lewiatana. A że burczy to słychać.

Na polityczny strip-tease lub fear porn w realu poczekajmy do niedzieli.

Narodowcom nakręconym życzę farta jakiego miał bohater z policyjnymi zaporami w "Znikającym punkcie". Farta do momentu gdy Lewiatan postawił dwa buldożery. Zderzenia frontalne kryją spektakularną wartość.

zaloguj się by móc komentować

Cicha @saturn-9 7 listopada 2018 22:11
7 listopada 2018 22:24

Informacje dotyczą dnia dzisiejszego.

zaloguj się by móc komentować


Cicha @Maryla-Sztajer 7 listopada 2018 22:08
7 listopada 2018 22:31

Nie lekceważyłabym calkowicie "tajemnych mocy" komunistycznych "jasnowidzów".

zaloguj się by móc komentowaćMaryla-Sztajer @Cicha
7 listopada 2018 22:38

http://pressmania.pl/11-listopada-trzeba-wylaczyc-opozycje/

Spis działań mających doprowadzić do zamieszek

.

 

zaloguj się by móc komentować

atelin @Maryla-Sztajer 7 listopada 2018 22:08
8 listopada 2018 08:29

Kurde, dawno tam nie byłem, chyba od czasu, kiedy naczelnym został T. Sommer. Ale słów i nazw mi zabrakło, aby się do tej wiadomości ustosunkować: wygląda na to, że "Fakt", "Superexpress", "The Sun" i "Pudelek" zostały daleko w tyle.

zaloguj się by móc komentować

atelin @Maryla-Sztajer 7 listopada 2018 22:08
8 listopada 2018 08:36

A swoją drogą to ciekawe, że jasnowidz dostaje SMS-y.

zaloguj się by móc komentować

Cicha @Cicha
8 listopada 2018 09:09

Wszystkim PISowskim lemingom polecam do wglądu kilka wypowiedzi żydoPISowskich przedstawicieli na temat wyżej poruszony. Bardzo dobre opracowanie Czarnej Limuzyny z Legionu św. Ekspedyta:

https://www.ekspedyt.org/2018/11/08/podwojna-delegalizacja-marszu-niepodleglosci-najpierw-waltz-a-teraz-pis-wykluczenie-onr/#comment-70018

zaloguj się by móc komentować

stanislaw-orda @Cicha 8 listopada 2018 09:09
8 listopada 2018 09:12

wyglada na to, ze ta "ustawka" była uzgodniona z HGW i innymi, czasowo oddelegowanymi do Brukseli, waznymi emisariuszami partii zagranicy. Jeden nawet na dniach "nawiedził" nadwiślański land, aby osobiście doinstruować, no  i dopilnować co i jak.

zaloguj się by móc komentować

Cicha @stanislaw-orda 8 listopada 2018 09:12
8 listopada 2018 09:40

Nie wątpię, że cała akcja została skrzętnie zaplanowana znacznie wcześniej. Dlatego panująca świtwa żydokomunistyczna oficjalnie nie organizowała niczego "spektakularnego", a nieoficjalnie... to już wiadomo, co planowała.

zaloguj się by móc komentowaćatelin @Cicha
8 listopada 2018 12:04

To jest to właśnie, dlaczego się nie bujam po takich stronach: 

Elżbieta Jan

"Elżbieta Jan

@Ela_patriotka

·

1 godz.

W odpowiedzi do

@RBakiewicz

i

@RobertTekieli

Wczoraj p. Tumanowicz pisał niezwykle mądrze i dojrzale ,dziś już ktoś zadziałał.Chcecie rozróby ,trudno ,bo ważniejsze kto na czele ten jeden jedyny raz ,Brawo Wy ,nie jesteście nic lepsi od totalnych ,którzy będą może was przeciw Rządowi rozgrywać. Gdzie w tym jest Polska?"

 

Jeżeli w dyskusji niezwykle emocjonującej pojawia się mądrze i dojrzale pieprzącego Tumanowicza, to ja tylko mogę podejrzewać, że DobreWino jest wszędzie.

zaloguj się by móc komentować

maria-ciszewska @Cicha
8 listopada 2018 16:26

Widzę, że Pani czerpie inspirację z postkomunistycznej prasy (bo chyba nie odwrotnie)

https://www.polityka.pl/TygodnikPolityka

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @Cicha
8 listopada 2018 17:10

Dziękuję za wszystkie zamieszczone linki.

Kto poza granicami kraju ten może sobie wyobrazić te 'klimaty'.

Rocznica rozwojowa...

zaloguj się by móc komentować


Cicha @maria-ciszewska 8 listopada 2018 16:26
9 listopada 2018 16:51

Nie wiem czym jest postkomunistyczna prasa, wiem tylko o neokomunistycznej prasie i wiem, ze istnieje antykomunistyczna, z tejże czasem czerpie inspiracje. Jeśli pyta Pani o to czy mój wpis był inspirowany artykułem z nczasu, to odpowiadam wprost: nie był. Gdy tylko dowiedziałamłam się tego dnia, że o 18.00 będzie oświadczenie z decyzją po naradzie tandemu: Juda-bankster z uczuciem obrzydzenia uruchomiłam odbiornik propagandy dla mas. Powyższy wpis jest moją własną reakcją na to, co usłyszałam.

zaloguj się by móc komentować

Cicha @atelin 8 listopada 2018 12:04
9 listopada 2018 16:55

Pana komentarz jest dla mnie niezrozumiały.Po jakich stronach?

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować